Nanobrow Microblading Pen

Täpne kulmupliiats

Maht: 1ml / 0.034 fl oz

Vali värv
Värv: Vali

Kuidas Nanobrow Microblading Pen toimib?

Joonistab ülipeenikesi joone
Loob microbladingu sarnase meigi
Annab kulmudele paksema välimuse
Täpse kontuuriga kulmud kõige vapustavama välimuse saamiseks

Microbladingu taoline
meik!

Nanobrow Microblading Pen on ainulaadne ja uuenduslik kosmeetikavahend, mis võimaldab luua microbladingu sarnase meigi ilma tätoveerimata! See toode meeldib kõigile, kes otsivad täpset tööriista kulmude tihendamiseks. Saad lisada oma kulmudele selguse ja vajadusel neid täita. Üliõhuke ots tõmbab isegi millimeetri pikkuseid jooni, mis näevad välja nagu päris karvad! Selle pliiatsiga saad hõlpsalt luua kolmemõõtmelisi efekte ja loomuliku välimusega kulme.

Veekindel valem on kiiresti toimiv ja püsib kaua paigal. Selle pliiatsi abil muudad kulmud paksemaks, maskeerid hõredaid alasid ja saavutad kujundatud, kuid loomuliku välimuse. Nanobrow Pen on ülitäpne karvalaadsete tõmmete loomisel.

Nanobrow Microblading Pen

Vali värv
Värv: Vali

Täiuslikkus kuni lühimate karvadeni!

Täpne kulmupliiats on praktiline meigitööriist, mis võimaldab sul hõlpsalt luua kolmemõõtmelise kulmude definitsiooni ja veatuid kaare. Nanobrow Microblading Pen on loodud kulmude kujundamiseks ja kõige lühemate karvade joonistamiseks, et kulmude loomulikku välimuse luua. Võid unustada riskantse ja valuliku microbladingu ravi – proovi Nanobrow pliiatsit, mille ots on inspireeritud professionaalsest microbladingi tööriistast. See võimaldab sul luua karvaseid jooni, tihendada kulme, maskeerida kõiki tühimikke ja luua loomuliku välimusega meiki.

Nanobrow Microblading Pen
uuenduslik ja ainulaadne

Mis teeb Nanobrow pliiatsi suurepäraseks? Vormitud ja täpne aplikaator loob realistlikuid karvakujulisi joone kulmude kujundamiseks ja armsa, elegantse meigiks. Microblading-efektiga kulmupliiats on intensiivse pigmendiga ja tagab äärmiselt kauakestva efekti. Võid lõpetada muretsemise selle pärast, et kulmumeik päeva jooksul kaob. Unusta tüütu vajadust pidevalt peeglisse vaadata, et kulme kontrollida. Nanobrow Microblading Pen on veekindel, nii et võid olla kindel, et su kulmumeik jääb veatu!

Nanobrow Microblading Pen

Vali värv
Värv: Vali

Kuidas kasutada
Nanobrow Microblading Pen?

Unistad kulmudest, mis näevad välja nagu professionaaliga kujundatud? See on nüüd nii lihtne! Kasuta ülitäpset Nanobrow pliiatsit ja veendu, et veatu kulmude saamine on lihtne! Täitke kulmud aplikaatori kiirete liigutustega. Nii saate luua õhukesi ja täpseid jooni, mis jäljendavad tõelisi juukseid. Aplikaator võimaldab vahesid maskeerida ja kulmude värvi süvendada. Julgema stiili saamiseks kasutage pliiatsit uuesti. Üliõhukese ja pehme otsaga veekindel toode määratleb kõige lühemad karvad, andes loomuliku väljanägemise.

Vaata lisateavet kulmupliiatsite ja -meigi kohta meie blogis.

Nanobrow — kindlad kulmumeigitooted

Kulmupliiats ei ole Nanobrow tootevalikus ainus toode! Vaheta neid stiilimiseks ja lisa oma kulmudele värvi just nii, nagu sulle meeldib. Milline kulmude välimus sulle täna meeldib?

Vaata meie tooteid

Otsid meigiinspiratsiooni? Tahad olla kursis viimaste iluuudiste ja -trendidega? Vaata Nanobrow sotsiaalmeediat!

KKK – Mida peaksid veel teadma?
Kuidas kasutada Nanobrow Microblading Pen?
Millal kasutada Nanobrow Microblading Pen?
Kas Nanobrow Microblading Pen sobib tundlikule nahale?
Millised on Nanobrow Microblading Pen koostisosad?
Mis on Nanobrow Microblading Pen kõlblikkusaeg?
Milline on tellimuse täitmise ajakava?
Kas ma saan tellida, kui elan välismaal?
Alati ideaalsed kulmud
Privaatsuspoliitika

Meie veebisait kasutab küpsiseid, väliste tööriistade kasutamiseks ka kolmandate isikute küpsiseid. Kui kasutaja nõusolekut ei anna, kasutatakse ainult olulisi küpsiseid. Saad oma brauseris seadeid igal ajal muuta. Annad nõusoleku kõigi küpsiste kasutamiseks?

Privaatsuspoliitika