Nanobrow Shape Mascara

Kulmuripsmetušš
kujundab, vormib, lisab värvi

Maht: 7ml / 0.23 fl oz

Vali värv
Värv: Vali

Kuidas Nanobrow Kujundav Ripsmetušš toimib?

Maskeerib tühjaid kohti, täites need
Muudab kulmud paksemaks ja volüümikamaks
Annab kulmudele soovitud vormi ja hoiab neid korras.
Ränidioksiidiga valem annab kulmudele pehmuse ja sileduse

Paksud, täiusliku vormiga ja
imeilusad kulmud!

Kas su kulmud on õhukesed ja hõredad? Või äkki on need karvased ja otsid tõhusat toodet nende korras hoidmiseks? Nanobrow Shape Mascara sobib suurepäraselt kulmude kujundamiseks ja värvi lisamiseks . See teeb imesid nii paksude kui õhukeste ja hõredate kulmudele. Kerge ja hõlpsasti kasutatav valem parandab kulmude välimust, annab sära ja jätab need täpselt vormitud ja korras. Kaunid ja loomulikud toonid rõhutavad su loomulikku kulmude ilu.

Nanobrow Shape Mascara

Vali värv
Värv: Vali

Kanna see kulmude ja paranda kulmuvärvi

Kas teadsid, et saad hetkega saavutada täiuslikult stiilitud, volüümikate ja paksude kulmude efekti? Nanobrow Shape Mascara on loodud selleks, et — täita tühjaid kohti ning saada volüümikate ja veatute kulmude efekti! — et kulmud näeksid välja just sellised, millest oled alati unistanud! Vormi ja kujunda neid kiiresti ja vaevata

Nanobrow Mascara on saadaval kolmes ilusas ja loomulikus toonis, mida saab oma näojoontega ideaalselt sobitada. See katab iga kulmukarva ühtlaselt , samas kui selle koostis on klompideta ja tagab mittekleepuva tekstuuri. Uuenduslik valem parandab kulmude seisundit ja vormi, tuues esile nende loomuliku ilu. See on kiire tee su unistuste kulmude saamiseks!

Nanobrow Shape Mascara
– su unistuste kulmude volüüm

Kaasasoleval Nanobrow Mascaral on spetsiaalselt valmistatud täpne pintsel. Tänu ergonoomilisele kujule sobib see suurepäraselt kulmude täitmiseks ja karvade korras hoimiseks. Suurepärane ja meeldiv valem on tükkideta ja tagab mittekleepuva viimistluse. Ripsmetušš püsib kuni 24 tundi, hoides karvasid paigal ja kaitstes neid kahjustuste eest. See sobib nii paksude ja karvaste kui ka õhukeste ja peente kulmude jaoks.

Nanobrow Shape Mascara

Vali värv
Värv: Vali

Kuidas kasutada Nanobrow Shape Mascara?

Kulmude meik pole kunagi olnud nii lihtne! See toode sobib suurepäraselt kõigile, kellel on vähe aega ja kes tahavad oma kulmude välimust kiiresti ja vaevata parandada. Kui soovid saavutada mahukate, täiuslikult vormitud ja läikivate kulmude efekti – vali Nanobrow Ripsmetušši ja saa teada, kui lihtne see võib olla!

1. Ava Nanobrow Mascara. Kanna see kulmudele pintsliga, alustades sisemisest servast.

2. Pintselda kulme õrnalt välimises suunas, liikudes otsa poole, täites seda järk-järgult värviga.

3. Kõige loomulikuma efekti saavutamiseks kanna otsale rohkem toodet.

4. Lase tootel hanguda. Parima mahu saavutamiseks kanna üks kiht või lisa rohkem.

Valmis! Nüüd naudi oma imeilusaid ja täiusliku stiiliga kulme! Nanobrow Shape Mascara saab kasutada eraldi või koos kulmude pomaadiga või tavalise kulmupliiatsina. Kulmumeigi kohta lisateabe saamiseks vaata meie blogi. Vaata, kuidas kulmupliiatsiga kulme täita.

Nanobrow — kindlad kulmumeigitooted

Mascara ei ole Nanobrow tootevalikus ainus toode! Vaheta neid stiilimiseks ja lisa oma kulmudele värvi just nii, nagu sulle meeldib. Milline kulmude välimus sulle täna meeldib?

Vaata meie tooteid

Otsid meigiinspiratsiooni? Tahad olla kursis viimaste iluuudiste ja -trendidega? Vaata Nanobrow sotsiaalmeediat!

KKK – Mida peaks veel teadma?
Kuidas kasutada Nanobrow Shape Mascara?
Millal kasutada Nanobrow Shape Mascara?
Kas Nanobrow Shape Mascara sobib tundlikule nahale?
Millised on Nanobrow Shape Mascara koostisosad?
Mis on Nanobrow Shape Mascara kõlblikkusaeg?
Milline on tellimuse täitmise ajakava?
Kas ma saan tellida, kui elan välismaal?
Alati ideaalsed kulmud
Privaatsuspoliitika

Meie veebisait kasutab küpsiseid, väliste tööriistade kasutamiseks ka kolmandate isikute küpsiseid. Kui kasutaja nõusolekut ei anna, kasutatakse ainult olulisi küpsiseid. Saad oma brauseris seadeid igal ajal muuta. Annad nõusoleku kõigi küpsiste kasutamiseks?

Privaatsuspoliitika