Nanobrow Eyebrow Pomade

Kreemja tekstuuriga
veekindel kulmupomaad

Maht: 6g

Vali värv
Värv: Vali

Kuidas Nanobrow Eyebrow Pomade toimib?

Aitab luua sinu unistuste kulmuvormi
Suurepärase tekstuuriga veekindel ja kauakestev valem
Täidab kulmud intensiivse värviga ja maskeerib hõredaid piirkondi
Võimaldab luua loomulikke juukseid meenutavaid mustreid

Kuum meigitrend!
paksud ja julged kulmud
väga kiiresti!

Hoia oma kulme korras! See Nanobrow täpne, tugevdav ja läikiv kulmupomaad võimaldab sul täpselt täita kulmud ja teha karvalaadseid jooni.

Jäta hüvasti õhukeste karvadele või kulmudele mis pole korralikult täidetud. Nüüd saab nautida oma kauneid, julgeid ja volüümikaid, just nii, nagu oled alati soovinud! Vali Nanobrow kauakestev ja sametine kulmupomaad, mis hõlbustab kulmude meikimist ja hoiab su kaare terve päeva kontrolli all. Seda on saadaval kolmes toonis, mis tagavad loomuliku meiki ja kauakestvad efektid – peen või julge, olenevalt sellest, milline välimus sulle täna meeldib. Kasuta oma meik just nii, nagu sulle meeldib, ja saa veatuid ja täpse kujuga kulme.

Nanobrow Eyebrow Pomade

Vali värv
Värv: Vali

Julge
ja kauakestva kulmumeigi
fännidele

Pole oma lühikeste, õhukeste või hõredate kulmudega rahul ja sul on raske neid õigesti määratleda? Nanobrow Eyebrow Pomade on mängu muutja. Nüüd saab oma kulmude ilu esile tuua, uuesti määratleda nende kuju ja lisada volüümi. Nanobrow Pomade tagab, et saad oma kulmude kuju uuesti kujundada ja hõredust maskeerida! Sulle meeldib selle efekt – see määratleb nii paksud kui õhukesed ja nõrgad kulmud.

Nanobrow Eyebrow Pomade
– sametine, pika kulumisaja ja professionaalne

Proovi uut lihtsat viisi imeliste kulmude saamiseks. Nanobrow Eyebrow Pomade tagab, et su kulmud on alati täiuslikult täidetud – olenemata sellest, kas soovid nende kuju täielikult uuesti ümber kujundada või luua vaid mõne karvalise joone. Uuenduslik valem rakendub kergesti, andes sulle kõige julgemaid, kuid loomulikumaid ja täiuslikult vormitud kulme. Olenevalt olukorrast saab suurendada katvust ja luua loomuliku välimuse või julgema ja glamuursema välimuse. Nanobrow Eyebrow Pomade on täiesti paks ja seda on mugav kasutada.

Nanobrow Eyebrow Pomade

Vali värv
Värv: Vali

Kuidas kasutada Nanobrow Pomade,
3 sammu kulmude täiustamiseks

Kui tahad, et su kulmud näeksid iga päev ideaalselt välja ja otsid head toodet, mis hoiab kulme terve päeva kontrolli all, vali siis Nanobrow pomaad. Kuidas seda kasutada?

1. Kanna väike osa pomaadi pintslile ja joonista lühikeste tõmmetega kulmude piirjooni. See võimaldab sul määrata alumise ja ülemise joone parima kulmukuju saavutamiseks.

2. Kanna kulmudele ettevaatlikult.

3. Peenema efekti saavutamiseks eemalda üleliigne pomaad pintsli abil.

Valmis! Naudi oma suurepärast meiki ja veatuid kulme! Kui soovid kulmumeigi kohta lisateavet, loe meie ajaveebi artiklit ja saa teada, kuidas täita oma kulme, kasutades pomaadi .

Nanobrow — kindlad kulmutooted

Pomade ei ole Nanobrow tootevalikus ainus kulmumeigitoode! Vaheta neid stiilimiseks ja lisa oma kulmudele värvi just nii, nagu sulle meeldib. Milline kulmude välimus sulle täna meeldib?

Vaata meie tooteid

Otsid meigiinspiratsiooni? Tahad olla kursis viimaste iluuudiste ja -trendidega? Vaata Nanobrow sotsiaalmeediat!

KKK – Mida peaksid veel teadma?
Kuidas kasutada Nanobrow Eyebrow Pomade?
Millal peaks Nanobrow Eyebrow Pomade kasutama?
Kas Nanobrow Eyebrow Pomade sobib tundlikule nahale?
Millised on Nanobrow Eyebrow Pomade koostisained?
Mis on Nanobrow Eyebrow Pomade kõlblikkusaeg?
Milline on tellimuse täitmise ajakava?
Kas ma saan tellida, kui elan välismaal?
Alati ideaalsed kulmud
Privaatsuspoliitika

Meie veebisait kasutab küpsiseid, väliste tööriistade kasutamiseks ka kolmandate isikute küpsiseid. Kui kasutaja nõusolekut ei anna, kasutatakse ainult olulisi küpsiseid. Saad oma brauseris seadeid igal ajal muuta. Annad nõusoleku kõigi küpsiste kasutamiseks?

Privaatsuspoliitika