Nanobrow Eyebrow Pencil

Suure täpsusega kulmumeigipliiats ülipeene otsaga

Maht: 1g / 0.034 fl oz

Vali värv
Värv: Vali

Kuidas Nanobrow Eyebrow Pencil toimib?

Teeb ülipeenikesi joone
Pikka aega kestev, suure täpsusega ja kergesti pealekantav
Täidab kulmud ja joonistab loomulikult nähtavaid kulmukarvasid
Täpselt ja kaunilt kujundatud kulmud

Loo oma unistuste kulmukuju

Nanobrow Eyebrow Pencil on professionaalne kulmupliiats mis on kauakestev, täpne ja hõlpsasti kasutatav. Spetsiaalselt disainitud, kindel ots ja äärmiselt pigmenteeritud toonid võivad tagada, et su kulmud oleksid vapustavad nende loomuliku iluga. Nanobrow Eyebrow Pencil võib stiilida ja taastada mis tahes kulmukuju.

Nanobrow Eyebrow Pencil

Vali värv
Värv: Vali

Nanobrow Eyebrow Pencil
— ilusate kulmude fännidele

Unistad täiuslikult kujundatud kulmudest? Nanobrow Eyebrow Pencil aitab saada suurepärase ja loomuliku välimuse. See sobib suurepäraselt sulestamismeetodiks, et määratleda ülemise ja alumise kulmujooned ning täita siis värviga. Seda on lihtne peale kanda ja ots on täiusliku kõvadusega et saaksite hõlpsalt oma kulmude värvi ja kuju parandada. Samuti saate vaevata täita kõik hõredaid alasid. Sametine valem võimaldab pliiatsil libiseda üle teie kulme ja joonistada nagu-ehtsaid kulmukarvasid, mis täidavad kõik hõredaid alasid. Samas on see äärmiselt kauakestev: ei määrdu päeva jooksul, tagades veatu kulmumeigi kogu päevaks.

Nanobrow Eyebrow Pencil
– mugav ja suurepäraselt välja mõeldud

Pole vaja pliiatsiteritajat! Nanobrow Eyebrow Pencil on sissetõmmatav, et tagada täiusliku otsa vormi iga kord, kui seda kasutad. Tänu sellele näeb meik iga kord suurepärane välja ja saad joonistada jooni täpselt nii, nagu ise tahad. See on saadaval neljas loomulikus toonis, et saaksid leida endale kõige paremini sobiva. Nanobrow Kulmupliiats võimaldab hõlpsat ja vaevatut pealekandmist, tagades imeilusaid kulme, mis on üksikasjalikult ja täiuslikult kujundatud!

Nanobrow Eyebrow Pencil

Vali värv
Värv: Vali

Nanobrow Eyebrow Pencil
— hinda täpsust ja lihtsat pealekandmist

Nanobrow Eyebrow Pencil parim omadus on selle õhuke, täpne ja perfektse kõvadusega ots. See võimaldab sul oma kulmude piirjooni muuta, tühjaid kohti maskeerida ja värviga täita. Kuidas seda teha? Kujunda kogu kulm, alustades alumisest kulmujoonest. Seejäreltäida joonistatud vormi õrnalt värviga. Võid kasutada kulmupliiatsit või mõnda teist Nanobrow tootesarja kuuluvat kulmumeigitoodet. Õigesti pigmenteeritud otsik muudab selle ülesande palju lihtsamaks. Pea meeles, et alumine kulmujoon ja ots peaksid olema tugevalt määratletud, samas kui ülemist joont tuleb õrnalt segada.Lisateave kulmude täitmise kohta kulmupliiatsiga mine meie blogi.

Nanobrow — kindlad kulmumeigitooted

Kulmupliiats ei ole Nanobrow tootevalikus ainus toode! Vaheta neid stiilimiseks ja lisa oma kulmudele värvi just nii, nagu sulle meeldib. Milline kulmude välimus sulle täna meeldib?

Vaata meie tooteid

Otsid meigiinspiratsiooni? Tahad olla kursis viimaste iluuudiste ja -trendidega? Vaata Nanobrow sotsiaalmeediat!

KKK – Mida peaksid veel teadma?
Kuidas kasutada Nanobrow Eyebrow Pencil?
Millal kasutada Nanobrow Eyebrow Pencil?
Kas Nanobrow Eyebrow Pencil sobib tundlikule nahale?
Millised on Nanobrow Eyebrow Pencil koostisosad?
Mis on Nanobrow Eyebrow Pencil kõlblikkusaeg?
Milline on tellimuse täitmise ajakava?
Kas ma saan tellida, kui elan välismaal?
Alati ideaalsed kulmud
Privaatsuspoliitika

Meie veebisait kasutab küpsiseid, väliste tööriistade kasutamiseks ka kolmandate isikute küpsiseid. Kui kasutaja nõusolekut ei anna, kasutatakse ainult olulisi küpsiseid. Saad oma brauseris seadeid igal ajal muuta. Annad nõusoleku kõigi küpsiste kasutamiseks?

Privaatsuspoliitika