Nanolash Eyelash Serum

Professionaalne ripsmeseerum

Maht: 3ml / 0.1 fl oz

Kuidas Nanolash Eyelash Serum toimib?

Soodustab ripsmete kasvu
Pikendab, tihendab ja tumestab ripsmeid
Kuni 50% pikemad ripsmed vaid 30 päevaga
Testitud ja soovitatud ekspertide ja tavakasutajate poolt

Nanolash seerum –
pikad, paksud ja ilusad ripsmed!

Peale korralike ja kujundatud kulmude unistavad naised suurepärastest ripsmetest. Kui su ripsmed on õhukesed, lühikesed või kui kannad ripsmepikendusi või kunstripsmeid, on aeg muutusteks! Nüüdsest võivad su loomulikud ripsmed vapustada oma pikkuse, värvi ja volüümiga! Lahendus on lihtne: — Nanolash Eyelash Serum. Selle saladus peitub ainulaadses koostises, mis on valmistatud tippkvaliteediga looduslikest koostisosadest. Nahaohutu koostis on suurepärane lahendus ka tundlikele silmadele. Piisab vaid ühest kuust kasutusest, et ripsmeid täielikult muuta!

Nanolash Eyelash Serum

50% pikemad ripsmed vaid 30 päevaga

Viimased tehnoloogiad ning aastatepikkused kliinilised ja dermatoloogilised uuringud aitasid luua Nanolash Eyelash Serum – ripsmeid suurendava seerumi, mis on kiiresti osutunud edukaks.

Toitvad koostisosad tagavad, et ripsmed muutuvad paksemaks, tugevamaks ja tumedamaks pärast 15-päevast regulaarset kasutamist. 30 päeva pärast saavad nad suurepärase pikkuse! Valides loodusliku ja ohutu koostisega seerumi, hooldad oma ripsmeid ja tagad, et need muutuvad iga päevaga pikemateks ja tihedamaks

Nanolash Eyelash Serum –
kliiniliselt tõestatud

Nanolash seerum tagab, et saad õhukeste ja vaevumärgatavate ripsmetega lõplikult hüvasti jätta. Seerum toimib folliikulitele, soodustades juuste kasvu. Läbimõeldud ja ohutu valem lisab pikkust ja volüümi ning tugevdab iga üksikut ripsmet. Seerumi koostisosi vaatati läbi üksikasjaliku analüüsi ja sõltumatud uurimisinstituudid testisid neid, et tagada seerumi kasutamise ohutuse ja tõhususe.

Nanolash Eyelash Serum

Kuidas kasutada
Nanolash Eyelash Serum?

Nanolash Serum pealekandmine on lihtne ja võtab vaid paar sekundit! Täpne ja käepärane aplikaator hõlbustab seda ülesannet.

1. Eemalda näo- ja silmameik ning pühki nahk kuivaks.

2. Kanna seerumit ülemiste ja alumiste ripsmepiiride juurtele. See võtab sõna otseses mõttes sekundeid!

3. Kanna iga päev 6-8 nädalat, seejärel 2-3 korda nädalas.

Seerum imendub kiiresti, et tagada toimeainete folliikulitesse sattumist ja seestpoolt toimimist. Need soodustavad ripsmete kasvu ning parandavad nende paksust ja värvi . Seerum muudab ripsmeid tugevamaks ning tänu sellele on need vastupidavamad murdumisele, lõhenemisele ja karvaste väljalangemisele. Kõige arenenumates laborites välja töötatud ripsmeid suurendav valem on täiesti ohutu ega põhjusta allergilisi reaktsioone ega ärritust.

Avasta Nanobrow – kindlad kulmumeigitooted

Vapustavad ripsmed on käsikäes kaunite kulmudega! Seetõttu pole ripsmeseerum ainus toode, mida pakume. Vaata Nanobrow kindlad kulmumeigitooted.
Vaheta need stiilimiseks ja lisa oma kulmudele värvi just nii, nagu sulle meeldib. Milline kulmude välimus sulle täna meeldib?

Vaata meie tooteid

Otsid meigiinspiratsiooni? Tahad olla kursis viimaste iluuudiste ja -trendidega? Vaata Nanobrow sotsiaalmeediat!

KKK – Mida peaksid veel teadma?
Kuidas Nanolash Serum kasutada?
Millal Nanolash Eyelash Serum kasutada?
Kas Nanolash Serum saab koos ripsmepikendustega kasutada?
Kas Nanolash Serum sobib tundlikule nahale?
Ravi lõpp – mis edasi?
Millised on Nanolash Eyelash Serum koostisained?
Mis on Nanolash Serum kõlblikkusaeg?
Milline on tellimuse täitmise ajakava?
Kas ma saan tellida, kui elan välismaal?
Alati ideaalsed kulmud
Privaatsuspoliitika

Meie veebisait kasutab küpsiseid, väliste tööriistade kasutamiseks ka kolmandate isikute küpsiseid. Kui kasutaja nõusolekut ei anna, kasutatakse ainult olulisi küpsiseid. Saad oma brauseris seadeid igal ajal muuta. Annad nõusoleku kõigi küpsiste kasutamiseks?

Privaatsuspoliitika